Takto si šikovný umelec upravil iPhone 5!

0

Ľudia sú veľmi šikovní a svoj talent sú ochotní ukazovať aj tam, kde ho zvyčajne neočakávame. Čakal by si napríklad na takom iPhone perfektne nasprejovaný obraz? Nie? Dneska uvidíš, ako parádne to môže vyzerať, ak sa tejto úlohy chopí niekto, kto to so sprejmi naozaj vie a rozumie aj nejakému tomu umeniu. Najlepšie je na tom to, že takto si iPhone môže upraviť každý jeden z vás! 

Umenie a iPhone

iPhone je svojim spôsobom umenie sám o sebe. Je to skrátka nádherný dizajnérsky kus, ktorý sa hodí úplne všade a tí čo ho kreslili si museli dať na seba obrovskú zodpovednosť, aby splnili požiadavky a nároky celého sveta. Niekomu sa ale predsa len nemusí dizajn páčiť, prípadne nemá rád stereotyp a z davu by chcel vytŕčať niečim iným. Tento umelec patrí zrejme medzi takých a tak ukázal na videu, ako premenil zadnú hliníkovú stranu svojho iPhonu 5 na perfektné umelecké dielo. Okrej, možno, že už ide o staršie zariadenie ale niečo podobné mu skrátka vdýchlo život.

Všetci vieme, že podobné riešenie existuje napríklad za pomoci krytov, či špeciálnych fólií, ktoré sa dajú prilepiť na zadnú stranu zariadenia. To áno ale toto je skrátka originálne a umelec tu zanechal aj svoj podpis. Je to niečo iné, iný druh umenia, ktoré zatiaľ nepoznáme. Je síce jasné, že na takýto iPhone napríklad stratíš záruku avšak ak ide o staručičký 5-kový model, ani tak moc nás to netrápi. Čo povieš, páči sa ti tento nápad?

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk