Apple vydalo 6. betu OS X 10.10.3 pre vývojárov a pre verejnosť!

0
OS X Yosemite - svetapple.sk

Spoločnosť Apple si dáva záležať na stabilite svojich operačných systémov omnoho viac ako kedykoľvek pred tým, a tak vydáva jednu beta verziu za druhou. Len pred týždňom prišla 5. beta verzia operačného systému OS X Yosemite 10.10.3, no a dnes tu máme jej náhradu s číslicou 6. Čo nové prináša?

OS X Yosemite 10.10.3

Nová beta verzia operačného systému OS X Yosemite 10.10.3 podľa všetkých doposiaľ zistených informácií zlepšuje stabilitu či rýchlosť celkového systému. To však nie je všetko a Apple vylepšil ďalšie veci, ako napríklad aplikáciu Photos. Ďalšia zaujímavosť, ktorú 6. beta verzia priniesla je vyššia spoľahlivosť pri obnove z Time Machine. Celkovo sa tu však neudiali žiadne významnejšie zmeny. Aktualizáciu si môžte nainštalovať už klasicky cez Mac App Store a Developer Center!

OS X - svetapple.sk

OS X – svetapple.sk

Zdroj: macrumors.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk