Dve nové dokonalé reklamy na iMac Retina!

0

Rovnako, ako pri iPade, tak aj pri iMacu Apple odprezentovalo niekoľko reklám, ktoré už sú k dispozícií aj na Youtube kanáli spoločnosti. Poďme sa teda pozrieť na dve naozaj vydarené reklamy, ktoré nám priblížia niečo viac o Retina displeji najnovšieho a zároveň „najbrutálnejšieho“ iMacu v histórií! 

The Evolution of Retina

Toto je názov prvej reklamy, ktorý v podstate dokonale vystihuje to, čo sa v reklame odohráva. Na videu môžme vidieť všetky produkty, ktoré doposiaľ Jablková spoločnosť obohatila aj displejom s vysokým rozlíšením, no a na záver sa samozrejme objaví aj nový iMac s Retina displejom!

Introducing iMac with Retina 5K display

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk