Pozri si novinky v OS X El Capitan

0
OS X El Capitan - svetapple.sk

Spločnosť Apple predstavila nový OS X El Capitan, ktorý zas toľko noviniek neprináša. Áno, niečo sa tu nájde, ale ani zďaľeka tu nie je toho toľko, ako tomu bolo minulý rok po predstavení OS X Yosemite. Každopádne, Apple sa zameral hlavne na výkon počítačov ,avšak niekoľko nových funkcií predsa len pridal. Pozri si krátke video, ktoré ti ukáže, aké novinky to sú!

Zlepšenie výkonu

Apple sa pokúsilo vytvoriť počítačový operačný systém, ktorý bude tým najstabilnejším vo svojej histórii. Má byť dokonca lepší ako legendárny OS X Snow Leopard a keďže by sme niečo podobné uvítali, určite Apple držíme v tomto smere palce. Na svete je už beta verzia nového systému a aj keď sa z nej nedá úplne tak vyčítať rýchlosť a stabilita, keďže systém je len v rannej fáze, nachádzajú sa tu už všetky novinky, ktoré sme mohli vidieť na pondelňajšej Keynote. Poď sa teda s nami pozrieť na všetko to, čo ti ponúkne novinka OS X El Capitan!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk