V stredu by sa mali objaviť nové 15″ MacBooky a 27″ iMacy!

0

Spoločnosť Apple naposledy aktualizovala svoje počítače Mac na poslednej konferencii, kedy do rodiny pribudol aj 12″ MacBook s retina displejom. MacBook Pro 13″ s retina displejom a MacBook Pro 13″ bol síce vylepšený, no na 15″ MacBook Pro s retina displejom a na 27″ iMac sa akosi zabudlo. podľa istého francúzskeho servera by sme sa mali týchto zariadení dočkať už túto stredu! 

Nové Macy

Spoločnosť Apple by mala predstaviť novinky z portfólia svojich počítačov Mac už túto stredu. Vylepšené by mali byť konkrétne dva modely. Malo by ísť o 15″ MacBook Pro s retina displejom a 27″ iMac. Podľa všetkého nepôjde o nijakú výraznú zmenu, no minimálne pri MacBooku Pro s 15″ retina displejom by sme sa mali tešiť na Force Touch Trackpad, ktorým už nejaký ten piatok disponuje aj jeho mladší brat. Okrem iného však prídu aj nové Intel prcesory a aj nová grafika Intel Iris 6100.

Pokiaľ sa pozrieme na väčší iMac s 27″ displejom, tak sa tu objavuje otázka, či pôjde o klasický alebo skôr novší model s 5K retina displejom. Tak či onak by sme tu mali nájsť len hardwarové zmeny. To znamená, že prítomnosť novších procesorov, či grafický kariet by tu mala byť samozrejmosťou. O všetkom by sme sa mali dozvedieť už túto stredu. Táto špekulácia síce nie je ničím podložená, no v súčasnosti sa objavuje pri MacBookoch Pro 15″ v obchodoch Apple Store dlhšia dodacia lehota, čo mohol spôsobiť práve nedostatok modelov, ktoré sa už prestali vyrábať!

MacBook Pro s retina displejom - svetapple.sk

MacBook Pro s retina displejom – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk