Mophie Space Pack 64 Gb

0

Hádam najväčším súčasným problémom iPhone je jeho nízka výdrž batérie. Druhým v poradí uzatvára úložný priestor, ktorý nejde rozšíriť o SD karty. Mophie Space Pack nám však vyrieši tieto dva problémy v jednom tele! 

Mophie Space Pack 64 Gb

Spoločnosť Mophie si očividne uvedomila, aké sú súčasne najväčšie problémy iPhonu a vytvorila takmer dokonalý kryt! Vďaka nemu sa vám zdvojnásobí výdrž batérie a vaše úložisko si môžte rozšíriť až na 128 Gb! Space Pack má totiž v sebe integrovaný Lightning kábel, pomocou ktorého sa dobíja batéria a prenášajú dáta. Celé krehké telo zariadenia navyše chráni kryt, vyrobený z vysokokvalitných materiálov! Fotky, videa či hudbu si do krytu môžte nahrať pomocou aplikácie, ktorú si môžte stiahnuť z AppStore.

mophie

Vďaka Mophie môžete mať v telefóne omnoho viac hudby ako doteraz! – svetapple.sk

Problémy

Tento kryt však má svoje pre a proti! Jedným z takých môže byť jeho veľkosť. Vzhľadom na integráciu Lightning kábla a batérie je kryt pomerné tučný a dlhý, navyše zrejme nie najľahší. Druhým a tým závažnejším problémom je cena, ktorá si za za plne vybavený kryt pýta 249USD a za ňu si v dnešnej dobe môžme kúpiť aj 32GB iPod Touch!

mophie1

Rozmery tohto krytu su naozaj relatívne veľké! – svetapple.sk

Kryt je momentálne kompatibilný s iPhonom 5 a s iPhonom 5S!

zdroj: mophie.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk