Swatch ide do inteligentných hodiniek!

0
Swatch - svetapple.sk

Pokiaľ sa aspoň letmo pohybujete vo svete hodiniek, určite poznáte výrobcu Swatch, ktorý pred niekoľkými rokmi kritizoval budúcnosť inteligentných hodiniek. Doba pokročila a zdá sa, že Swatch nechce zaostávať. Podľa posledných informácií sa aj táto známa firma púšťa do svojich inteligentných hodiniek!

Informácie

Informácie o tom, že švajčiarska hodinárska spoločnosť Swatch predstaví svoje hodinky pochádzajú takpovediac z prvej ruky, keďže o nich informoval sám generálny riaditeľ, ktorý ešte pred dvoma rokmi odsúdil inteligentné hodinky a teda aj Apple Watch k jasnému neúspechu. Dnes po dvoch rokoch však mení názor a jeho firma pracuje na konkurencieschopných inteligentných hodinkách, ktoré nám okrem ukazovania času budú môcť sprostredkovávať platby, takže je tu konkurencia pre Apple Pay.

Tieto hodinky budú samozrejme po celý čas pripojené k mobilnému internetu aby bolo platby vôbec možné sprostredkovať a mali by priniesť množstvo iných funkcií, ktoré konkurencia ešte nemá. Kompatibliné budú s Androidom a Windows Mobile a na trhu by sa mali objaviť už za tri mesiace. Síce ide o veľmi optimistické číslo, no je možné, že spoločnosť na hodinkách pracuje už dlhšiu dobu a tak skoré objavenie na trhu by nemuselo byť až tak nereálne. O nových informáciach ohľadom inteligentných hodiniek od Swatch budeme samozrejme pravidelne informovať!

Swatch - svetapple.sk

Swatch – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk