Takto vyzerá budúci areál spoločnosti Google!

0
Sídlo Google - svetapple.sk

Spoločnosť Apple nebude jedinou technologickou spoločnosťou, ktorá bude mať naozaj futuristické budovy priamo v Silicon Valley. Napríklad Nvidia ukázala svoje nové plány ešte začiatkom minulého roka a Google nasleduje. Nové budovy vyzerajú naozaj futuristicky a zdá sa, že prvoradá je ich otvorenosť!

Nové sídlo Google

Spoločnosť Google predstavila rendery svojho budúceho sídla, ktoré sa má nachádzať priamo v Silicon Valley a teda na mieste, kde sídli väčšina technologických gigantov. Napríklad také Apple tu momentálne dominovalo so svojim SpaceShipom, ktorý je v značnom štádiu výstavby, no zdá sa, že tu bude mať po dizajnérskej stránke veľkého konkurenta. Google totiž zverejnil svoje plány, podľa ktorých by mal prejsť jeho súčasný areál kompletným redizajnom.

Konkrétne by sa malo jednať až o 4 budovy, ktoré dostanú sklenený nádych a ich vnútro bude naozaj priestranné a otvorené tak, ako tomu nebolo nikdy predtým. Spoločnosť sa navyše inšpirovala od svojej konkurencie a nové budovy budú posadené „v srdci prírody“ čo znamená, že tu bude vysadených množstvo stromov, tráva. Jednoducho, Google spraví všetko preto aby boli tieto budovy čo najviac ekologické a čo najviac spojené s prírodou! Čo poviete, páči sa vám návrh od Google?

Na prvej fotke, render od Nvidie, potom budovy od Google!

Render od Nvidie - svetapple.sk

Render od Nvidie – svetapple.sk

Google - svetapple.sk

Google – svetapple.sk

Google - svetapple.sk

Google – svetapple.sk

Google - svetapple.sk

Google – svetapple.sk

Google - svetapple.sk

Google – svetapple.sk

 

 

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk