Video prehliadka LG G Watch R!

0

LG prednedávnom predstavilo svoje exkluzívne inteligentné hodinky, ktoré by mali byť hlavným konkurentom pre Motorola Moto 360. Dnes vám prinášame video, v ktorom uvidíte nie len to, ako hodinky vyzerajú, ale aj to, čo vlastne dokážu! 

LG G Watch R

Nové hodinky od LG vyzerajú celkom dobre. Veď aj musia, vzhľadom na to, že trh s inteligentnými hodinkami sa len rozvíja a konkurencie nie je zatiaľ moc. G Watch R sú pripravené naplno bojovať proti novinke zo stajne Motoroly alebo lepšie povedané Googlu, Moto 360. Bohužiaľ nové hodinky od LG ponúknu o niečo väčšiu cenovku ako ich predchodca „G Watch“, ktorý ponúkal ešte klasický, štvorcový displej podobne ako je to v prípade hodiniek od Juhokórejskej spoločnosti Samsung. G Watch R by však mali mať rovnakú batériu ako už spomínané G Watch, ktorá vydrží oficiálne len dva dni. V praxi by to teda mohlo znamenať, že ešte o niečo menej ako v skutočnosti uvádza výrobca. Nevadí, my radšej dúfajme, že nové hodinky, ktoré pripravuje Jablková spoločnosť ponúknu pekný dizajn, no hlavne hlavne lepšiu výdrž batérie, aby sme ich nemuseli nabíjať každú chvíľu ako iPhone!

 

,

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk