Windows 95 na Samsung Gear Live? Žiaden problém!

0

Naša redakcia zvyčajne píše o novinkách týkajúcich sa Apple, no potom, čo sme videli toto video, okamžite sme sa oň chceli podeliť s vami. V technologickom svete sa už totiž pohybujeme nejaký ten piatok a najväčší extrém s Windowsom 95 bol, keď sa nám ho ešte veľmi dávno podarilo nainštalovať na dnes už zastaralý iPhone 3GS. Dnes sa však objavila úplne nová méta, kedy sa tento operačný systém podarilo spustiť na inteligentných hodinkách od Samsungu!

Kedysi na počítačoch, dnes na hodinkách

Áno, je nám jasné, že menovaný systém má už 20 rokov a že je ho reálne spustiť aj na mobile. Predsa len sa však jedna o Windows a predsa len je to niečo, čo by malo fungovať no počítačoch. V tej dobe, kedy bol predstavený ľudí ani nenapadlo, že sa niekedy budú zabávať na tom, ako funguje na našich telefónoch či hodinkách. Samozrejme nemá Windows v Gear Live absolútne žiadne využitie a v podstate je tam nainštalovaný úplne zbytočne. Nás to však celkom chytilo a vidíme v tom veľkú zábavku, s ktorou môžte zapôsobiť pred kamarátmi v krčme kedykoľvek!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk