Ako zvýšiť cenu Beats slúchadiel z 59$ na 699$

0

V poslednej dobe sa nehovorilo takmer o ničom inom, ako o novej akvizícií spoločnosti Apple, slúchadlách Beats. Ide o spoločnosť, ktorá predáva slúchadlá a sprostredkováva hudobnú, streamovaciu službu Beats Music.

Špekulácie, ako využije Apple už poriadne rozbehnutú značku sa začali šíriť hneď po nadobudnutí spoločnosti Beats. V súvislosti s tým vznikol aj jeden, povedzme si na rovinu, veľmi vtipný komix, ako sa dajú predať 59 dolárové slúchadlá za 699 dolárov.

Viem že ide o mierne prehnané závery ale sami vieme, za akú cenu predáva Apple svoje produkty a ako dokáže urobiť s 200 dolárového iPhonu takmer trojnásobný zisk!

iBeats

 

 

zdroj: commitstrip.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk