Steve Jobs Theatre hotové, pozri exkluzívne zábery!

0

Apple a dizajn si išli vždycky ruka v ruke a dôkazom toho je aj Steve Jobs Theatre, ktoré bude už o 6 dní hostiť približne 1000 návštevníkov, ktorí sa prídu pozrieť na predstavenie iPhonu 8. Pred pár dňami bolo všetko ešte v štádiu rýchleho dokončovania. Priestory skrátka stále neboli na 100% hotové a ťažko sme si vedeli predstaviť ako sa tu bude odohrávať možno jedna z najdôležitejších konferencií za posledné roky. Dnes už máme ale celkom iný pohľad vďaka dronu, ktorý nám natočil aktuálny stav sály. 

Steve Jobs Theatre

Sála Steva Jobsa asi neprekvapí svojou kapacitou nakoľko doterajšie konferencie boli vždy väčšie a počet hostí ďaleko prevyšoval hodnotu 1000. Táto konferencia bude v tomto smere minimálne trochu iná, pretože tu budú pozvaní len tí najdôležitejší z najdôležitejších. Nedávno sme ti dokonca ukázali ako vyzerá celý tento podzemný komplex zvnútra. Dnes ti ukážeme zábery z drona, ktorý ho zachytáva z výšky a vyzerá veľmi fajn. 6 dní, ktoré nás delia od predstavenia nového iPhonu budú určite dostačujúce na to, aby Apple dokončilo všetko čo dokončiť ešte má. Celý svet je netrpezlivý, dúfajme, že sa firme všetko podarí na 110%!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk