Ako zastaviť prehrávanie hudby po tom, ako zaspíte?

0
iPhone 6 Beats Music - svetapple.sk

Priznajme si na rovinu, medzi nami sa nachádzajú aj takí ľudia, ktorý hudba doslova uspáva. Množstvo ľudí si púšťa hudbu pred spaním do sluchátok, no má to jeden nepríjemný problém. Po tom, ako zaspíte vám už hudbu nikto nevypne a tá hrá veselo až do rána. Vďaka nášmu jednoduchému návodu ju môžte dopredu zastaviť! Pozrite sa ako.

Ako zastaviť hudbu po tom, čo zaspíte?

Dnes vám prinesieme nový, veľmi jednoduchý návod na to, ako zastaviť prehrávanie hudby aj po tom, ako zaspíte. Respektíve, nastavíte si, kedy má hudba prestať hrať. Je to pomerne jednoduché. Celé to začína v aplikácií „Hodiny„, Tu musíte prejsť na „Časovač,“ ktorý sa nachádza ako posledný v spodnom menu. Teraz si nastavíte čas, za ktorý predpokladáte, že zaspíte (Odporúčame nastaviť o 15-30 minút viac ako je doba, ktorú predpokladáte). V časovači sa nachádza aj možnosť „Po uplynutí času„. Dostanete sa do akéhosi menu, na ktorého konci sa nachádza možnosť „Zastaviť prehrávanie„. Potom už len zvolíte tlačidlo „Nastaviť“ a je to!

Zastavenie prehrávania hudby po tom, ako ubehne určitý čas! - svetapple.sk

Zastavenie prehrávania hudby po tom, ako ubehne určitý čas! – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk