2. trailer k filmu Steve Jobs je na svete

1
Steve Jobs - svetapple.sk

Pokiaľ patríš aj ty k fanúšikom Steva Jobsa a hľadáš každý jeden dostupný materiál, ktorý by ti priblížil jeho život či kariéru v Apple, určite sa už nevieš dočkať na jeho nový film, ktorý v súčasnosti dokončuje Universal Studio. Tento film bude mať premiéru 9. októbra na filmovom festivale v USA a o pár dní neskôr svetovú premiéru. Máme sa na čo tešiť a to nám prezrádza aj úplne nový trailer, ktorý Universal vydalo iba včera!

Nový trailer

Nový trailer opäť odkrýva niečo nové z filmu Steve Jobs, ktorý bude mať už o pár mesiacov premiéru na filmovom festivale v USA, kde bude tento snímok naplánovaný ako absolútny vrchol akcie. O pár dní neskôr sa dostane aj k verejnosti v svetovej premiére v kinách po celom svete. Už dnes vieme, že sa máme na čo tešiť. O filme totiž čo to povedal aj Steve Wozniak, ktorý sa priamo podieľal na jeho vzniku. Najnovší trailer má presne 1 minútu, čo naznačuje, že ide o trailer určený do kín, poprípade televíznych reklám. To, kde sa však objaví je nateraz nepodstatné. Podstatné je to, že už o pár mesiacov uvidíme (dúfajme) vydarený snímok, ktorý nám dovolí nahliadnuť do zákulisia Jobsovho života.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk