Apple meč podľa bláznivého konceptu od Martina Hájka!

0
iSiber - svetaspple.sk

Spoločnosť Apple začína postupne rýpať do automobilového odvetvia, čo znamená, že nie je vylúčené ani vytváranie vlastných zbraní vzdialenej budúcnosti. Znie to síce bláznivo a samozrejme nemôžme očakávať, že Apple začne vyrábať svoje vlastné svetelné meče, no pokiaľ sa pozrieme na tento bláznivý koncept, zistíme, že by pokojne mohlo! Boli by totiž rovnako nádherné ako tie, ktoré sa zachovali z histórie!

Johny Ive a Star Wars VII!

Jonhy Ive sa vďaka svojmu profilu na WSJ (Wall Street Journal) rozhodol, že odkryje ďalšiu novinku zo svojho života. Podľa svojho príspevku totiž význame pomohol režisérovi J.J. Abramsovi s dizajnom svetelných mečov do najnovšieho dielu legendárnych hviezdnych vojen. Johny si týmto určite šplhol ako u priaznivcov legendárnej série, tak aj u priaznivcov Apple zariadení, ktorí jednoducho dizajn svojich iPhonov, iPadov či Macov milujú.

Meč, ktorý navrhol Johny Ive (screenshot s traileru) - svetapple.sk

Meč, ktorý navrhol Johny Ive (screenshot s traileru) – svetapple.sk

Martin Hájek

Martina Hájka vám zrejme ani netreba predstavovať. Azda najznámejší dizajnér, ktorý vytvára neuveriteľné koncepty Jablkových zariadení ešte pred ich vydaním, zobral Apple meč do vlastných rúk a vytvoril niečo, čo by pokojne mohlo predstaviť aj Apple (samozrejme za predpokladu, že by bol rok 2150 a ľudia by podobnými zbraňami bojovali). Pozrite si jeho víziu Apple meča, ktorý nazval ako „iSiber“ a použil v ňom známe dizajnérske prvky Johnyho Iva. Čo naň hovoríte? Podľa nás je sakramentsky vydarený!

iSiber7 - svetaspple.sk

iSiber - svetaspple.sk

iSiber – svetaspple.sk

iSiber - svetaspple.sk

iSiber – svetaspple.sk

iSiber3 - svetaspple.sk

iSiber - svetaspple.sk

iSiber – svetaspple.sk

iSiber - svetaspple.sk

iSiber – svetaspple.sk

iSiber - svetaspple.sk

iSiber – svetaspple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk