Apple my chceme odolnejšie káble!

0
Lightning Cable - svetapple.sk

Apple je najhodnotnejšou spoločnosťou na svete a tou sa nestala určite náhodou. Stálo za tým množstvo driny a množstvo produktov, ktoré dnes už s prehľadom môžme nazvať legendárne. Avšak Apple má stále svoje muchy a aj keď je pravda, že podobnými chybami trpia aj iné spoločnosti, práve Apple by malo ísť príkladom a podobné veci odstrániť. Najnovšia „sťažnosť“ bude smerovať ku káblom, ktoré nám neprídu vôbec odolné!

Kábel sa veľmi rýchlo poškodí!

Spoločnosť Apple má v portfóliu neuveriteľne veľa špičkových produktov, no aj tie treba nejako nabíjať, poprípade prepájať aby fungovali. Na toto všetko nám síce slúžia aj bezdrôtové technológie, no stále sú tu káble, ktoré doposiaľ nebolo možné odstrániť, V prípade iPhonu je to napríklad Lightning, ktorý trpí nadmerne rýchlym opotrebovaním. Veď svoj iPhone 6 Plus mám niečo okolo 8 mesiacov a už teraz čakám na to, kedy mi kábel vypovie službu.

Toto isté sa však týka aj iných vecí ako napríklad slúchadiel EarPods, ktoré mi v priemere taktiež zvyknú odísť po roku po nadmernom opotrebovaní kábla. Problém s káblami však nemám jediný a poznám množstvo ľudí, ktorý dnes používajú na relatívne nových iPhonoch 5S príslušenstvo iných výrobcov, ktoré je jednoducho omnoho odolnejšie.

Keby aspoň dané káble neboli také drahé ale 30 € je naozaj dosť za to, aby ti niečo podobné vydržalo ani nie rok.  Je to teda síce špičkové, ale žiaľ odchádza to a to my nechceme. My chceme minimálne takú spoľahlivosť a spokojnosť akú nám prináša náš iPhone!

Lightning konektor! - svetapple.sk

Lightning konektor! – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk