Apple predáva repasované modely iPad Air 2 za zníženú cenu!

0
iPad Air - svetapple.sk

Spoločnosť Apple v dnešných dňoch pridala do sekcie svojho Online Store nové modely iPadu Air 2, ktoré boli v minulosti repasované. Takéto zariadenia sa dajú zakúpiť za značne nižšiu cenu, ako nové kusy avšak my máme jednu veľkú smolu. Tou smolou je, že žijeme na Slovensku, kde nielenže nemáme repasované iPady, ale nemáme ani Apple Online Store. Ak si však z Česka (kde Apple Online Store už pár rokov je) a myslíš, že budeš mať šťastie, taktiež ťa sklameme, repasovaný iPad kúpiš najbližšie v Nemecku!

Repasované iPady

Spoločnosť Apple dnes zaradila do svojej ponuky zariadení aj repasované iPad Air 2, ktoré sa dajú zakúpiť za podstatne nižšiu cenu ako ich nové verzie. Apple vlastne začalo predávať repasované iPady Air 2 po prvýkrát a pokiaľ neviete, či sa táto kúpa naozaj oplatí, veľmi rýchlo vás usmerníme. Vzhľadom na to, že sú modely repasované, tak navonok sú vlastne úplne nové. Vďaka tomuto faktu môžte na takomto zariadení ušetriť pomerne slušnú čiastku.

Hovoríme tu o 10-17%, čo pri cene iPadu určite zohrá veľkú rolu, keďže ide o pomerne drahé zariadenie. Ušetriť môžte v rozmedzí 80-160$ a tak sa nad kúpou takéhoto zariadenia určite oplatí uvažovať. Avšak na našu smolu o jeho kúpe môžu uvažovať jedine Američania, keďže Apple ponúka takéto modely jedine tu. Už čoskoro by sa však mali dostať aj do Nemecka!

Repasovaný model iPadu Ait - svetapple.sk

Repasovaný model iPadu Ait – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk