Apple vydalo iOS 8.2 Beta 3!

0
iOS 8 -svetapple.sk

Jablková spoločnosť pravidelne pracuje na svojom mobilnom operačnom systéme iOS 8, ktorý nájdeme v našich iPhonoch či iPadoch. Pred tým, ako vyjde oficiálna aktualizácia však ešte musí prejsť jej beta verzia rukami vývojárov, ktorí nahlásia chyby a pripravia svoje aplikácie na túto novinku. Dnes prichádza iOS 8.2 Beta 3 a zásadne upravuje aplikáciu Health!

Novinky

Verziaia je orientovaná predovšetkým na aplikáciu Health a hodinky Apple Watch, ktoré majú vyjsť začiatkom budúceho roka. Je teda jasné, že zmeny sa budú týkať najmä aplikácie Health a samozrejme konektivity, ktorú však pocítime až po prepojení hodiniek s našim iPhonom. Mimo iného tu nájdeme niekoľko vylepšení, ktoré opravujú chyby z predošlých verzií a pribudne aj pár drobných zmien. No a čo tá aplikácia Health? Apple na nej, zdá sa, stále pracuje a po novom opätovne pridal možnosť zaznamenávať množstvo cukru v krvi, ktorá bola dávnejšie odstránená z dôvodu chybného zapisovania. Apple sa však predošlý problém podarilo opraviť, a tak aplikácia zapisuje správne. Všetky záznamy, ktoré boli do aplikácie uložené v nej samozrejme ostali! Okrem toho Apple zapracovalo aj na popisoch, aby ľudia presne vedeli, čo vlastne sledujú. Aplikácia bude ponúkať popisy, ktoré nám objasnia napríklad, čo je to kalória a podobne!

iOS 8.1.2 beta 3 - svetapple.sk

iOS 8.1.2 beta 3 – svetapple.sk

iOS 8.1.2 beta 3 - svetapple.sk

iOS 8.1.2 beta 3 – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk