Apple vylepšilo AirPods!

0

Tak ako sa predpokladalo dočkali sme sa aj novinky v oblasti hudby, kde sa Applu podarilo trošíčku vylepšiť AirPods. Slúchadlá, boli predstavené síce len minulý rok, no aj napriek tomu sa tu ukázal nedostatok, ktorý však odteraz Apple vyriešilo iným spôsobom. O čo ide? 

Indikátor stavu batérie

Samozrejme, Apple nemenilo dizajn nového produktu, to ani omylom. Bolo by to celkom zbytočné, možno ak by sme sa dočkali aj novej čiernej varianty ale ani k tomu nedošlo. K čomu ale došlo je mierna zmena v obale slúchadiel. AirPods po novom budeš nabíjať o čosi jednoduchšie, respektíve sa dozvieš informáciu o tom, že sú nabité oveľa skôr.

Na to aby si to totižto zistil teraz musíš balenie, ktoré slúži zároveň aj ako nabíjačka kompletne celé otvoriť a tu sa nachádza LED dióda, ktorá ti už povie viac. Po novom ale zvnútra balenia táto LED-ka zmizla a dostala sa na vonkajšiu stranu balenia. Používateľ tak už nebude musieť nič manuálne otvárať, ale postačí ak sa pozrie z vonkajšej strany na obal.

Je to možno len taká maličkosť, ale častokrát sú to práve maličkosti, ktoré zasahujú do ináč dokonalého dizajnu produktov. Nehovoríme len o produktoch od Applu ale o produktoch všeobecne. Keby sa výrobcovia nesnažili podobné chyby odstrániť, nikam by sme sa nedostali. Je veľmi príjemné, že niekoho takáto zmena napadla. Nezabralo to veľa roboty a potešilo to asi všetkých, ktorí vlastnia AirPods.

airpods 2 fb

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk