Apple Watch majú problém s remienkom!

0
Apple Watch - svetapple.sk

Apple Watch od začiatku predaja sprevádzajú rôzne problémy. Jedným z nich je napríklad fakt, že niektorí potetovaní používatelia majú jednoducho problém s tým, že ich hodinky nechcú „načítať“. Druhým problémom bola zasekávajúca sa digitálna korunka no a tretím problémom, ktorý si predstavíme dnes je chybný mechanizmus na pridávanie náramkov!

Apple Watch a remienky

Istý používateľ hodiniek Apple Watch v kombinácií s bielym gumeným náramkom sa sťažoval na to, že sa mu pri vyzliekaní bundy nejakým činom odpojil náramok od Apple Watch a hodinky mu škaredo spadli na zem. Neskôr sa ukázalo, že hodinky majú problém s pripevňovaním náramkov, ako môžte vidieť aj na videu. Napojiť sa ho podarilo až približne na tretí, či štvrtýkrát. Takýto problém určite nie ej príjemný a minimálne nie za predpokladu, že za hodinky vyhodíte pokojne aj 600-700€/$, avšak spoločnosť Apple sa zachovala skutočne príkladne a používateľovi chybu uznala. Nasledovala reklamácia produktu, kedy mu v rámci záruky Apple Care dodali nový kus hodiniek.

Netreba sa však ničoho obávať. Hodinky Apple Watch majú tento problém len veľmi ojedinele a je veľmi nepravdepodobné, že by sa vyskytol práve u vás. Niekedy sa stane pri tak obrovskom množstve vyrobených kusov, že sa jednoducho niečo pokazí. Veď tento problém sa doposiaľ vyskytol len asi 4 užívateľom, čo je pri státisícoch vyrobených kusov absolútne minimum!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk