Film Steve Jobs bude v Slovenských kinách už 12.11., hádaj kto je na oficiálnom plagáte!

0

Film Steve Jobs, ktorý nemal zrovna ľahkú cestu na filmové plátna príde do naších končín už za menej ako mesiac a ty sa tak budeš môcť dostať bližšie k človeku, ktorý prakticky zmenil celý počítačový priemysel, čím vlastne zmenil celý svet, nakoľko Apple je najväčšou spoločnosťou na svete a pokiaľ neurobí totálnu hlúposť, pravdepodobne ešte najväčšou zostane aj po ďalšie roky.

Steve Jobs

Steve Jobs bude film, ktorý poukáže predovšetkým ako to v minulosti vyzeralo, keď začínala spoločnosť Apple prakticky v garáži Jobsovcov a stal sa z nej najväčší gigant na svete. Steve bol hlavnou postavičkou v tejto spoločnosti a vybudoval ju prakticky celú sám (samozrejme aj s pomocou iných ale Apple sa dostalo tam kde je najmä vďaka Stevovej vízii). Práve o tejto osobe je celý tento film a aj keď možno do detailu presne neopisuje Steva, pretože reálne stvárniť niečo, čo človek neprežil sa asi ani nedá, opisuje minimálne to, aký bol.

Proti filmu bojovalo Apple, ale aj Stevova manželka, nakoľko je natočený podľa oficiálnej biografie od Waltera Issacsona, ktorá vraj verne Steva neopísala, no napríklad taký Steve Wozniak, ktorý Jobsa poznal prakticky od začiatku a je jedným zo spoluzakladateľov tejto spoločnsoti tvrdí, že v niektorých situáciach má pocit, že sa nepozerá na film ale na jeho minulosť. Len tak mimochodom, pod týmto textom si môžeš pozrieť aj oficiálny plagát filmu. Všimni si, kto sa nachádza medzi mediálnymi partnermi dole v strede.

12170425_1217727084921104_1389533671_n

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk