iOS 9 má jednu bezpečnostnú chybu, ukážeme ti, ako sa nabúrať do systému bez zadania hesla!

0

Neustále sa k nám valí obrovské množstvo ohlasov na nový mobilný operačný systém iOS 9, ktorý spoločnosť vydala ešte 16. septembra. Kým väčšina ohlasov bola pozitívna, našli sa aj také, ktorým iOS 9 nefungoval až tak, ako by asi mal. Títo používatelia žiaľ budú musieť počkať na aktualizáciu, pretože v systéme niečo nefunguje a práve aktualizácia daný problém vyrieši. Rovnako by však mala vyriešiť aj ďalší problém. Ukážeme ti, ako sa nabúrať do iPhonu bez zadania hesla!

Bezpečnostná chyba

Bezpečnosť je v prípade spoločnosti Apple prvoradá a tak sa nemusíme čudovať, keď vo svojich iPhonoch nachádzame pomaly až prehnané bezpečnostné prvky. Na čo sú nám však takéto prvky, keď sa dá do zariadenia dostať aj bez toho, aby sme vedeli heslo? Síce sa nedostaneme na domovskú plochu, ale bez problémov si môžme prezerať napríklad fotky, ktoré sa v danom zariadení nachádzajú. Všetko navyše veľmi jednoducho. Pozri si naše video, ktoré ti ukáže ako!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk