iPhone 6S ponúkne zrejme nové pohyblivé pozadia ako Apple Watch!

0

iPhone 6S by mal ponúknuť až 4 jadrový procesor, vďaka čomu bude jeho výkon až dvojnásobkom toho, čo v súčasnosti ponúka iPhone 6. To sa určite prejaví na hrách, celkovej rýchlosti či iných aspektoch ako napríklad kvalitnejšie spomalené viedá atď… Apple by ale mohlo výkon využiť aj praktickejšie.

Animácie na iPhone

Výkon nového iPhonu bude určite skvelý a spoločnosť Apple ho využije aj na úplnú novinku, ktorá bude určená výhradne pre toto zariadenie. Mali by to byť špeciálne animácie v iOS 9, ktoré budú vlastne slúžiť ako také pozadia pre uzamknutú či odomknutú plochu. Veľmi podobne to funguje aj na hodinkách Apple Watch, kde môžm vidieť nádherné kvety či medúzy v neuveriteľne vysokom rozlíšení. Pozerať sa na niečo také je vlastne zážitok a práve preto by sme sa toho mohli dočkať aj pri iPhone.

V tomto prípade by sme sa však nemali dočkať vysokokvalitných medúz či kvetov. Animácie budú zobrazovať rybičky, také ako sme mali možnosť vidieť na krabičke iPhonu 6S Plus či napríklad pohybujúci sa farebný prach, ktorý poznáme z pozadí iOS 9.

Stiahni si: Sťahuj 16 tapiet z iOS 9!

Ten bude prakticky rovnaký a animácie budú pohyblivé. Niečoho takéhoto sa však dočkáme len na najnovšom iPhone a to predovšetkým preto, lebo jeho vyšší výkon si bude vedieť s niečim podobným hravo poradiť. Aj keď je pravda, že sme osobne presvedčení, že by takúto animáciu zvládol aj iPhone 6 či iPhone 6 Plus, Apple chce odlíšiť tieto zariadenia a preto takáto funkcia nebude dostupná pre staršie zariadenia, čo nie je len tak mimochodom v prípade tejto spoločnosti žiadnym prekvapením.

7

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk