K Apple Watch Sport majú byť 2 remienky, dostanete však len 1!

0
Apple Watch - svetapple.sk

V čase spustenia predobjednávok svet obletela pomerne potešujúca správa, ktorá sľubovala, že pri nákupe Apple Watch Sport, dostanete hneď dva náramky! To sa žiaľ zdalo ako mylné a aj keď už vznikol startup, ktorý s doplatkom umožňuje výmenu prebytočného remienka (ktorý nakoniec v balení nenájdeme) ide len o zle pochopenú informáciu!

Nie dva ale len jeden náramok!

Aj keď si už mnohí mohli myslieť, že k svojim hodinkám Apple Watch dostanú dva náramky, ako sa časom ukázalo išlo len o zle pochopenú informáciou, ktorú Apple skutočne uvádza na svojich stránkach. Prečo? Je to pomerne jednoduché! Spoločnosť Apple naozaj píše, že k vašim hodinkám Apple Watch dostanete 2 náramky, no nie sú 2 ako 2! Všetko je to vlastne v tom, že každý jeden náramok pozostáva hneď z dvoch separátnych častí, ktoré v balení nájdeme rovno tri. Vďaka tomuto faktu si sami môžte zvoliť to, aká veľkosť remienka vám na vašom zápästí najviac vyhovuje a zároveň sa aj najpohodlnejšie nosí!

Osobne sa nám veľmi páči tento nápad s náramkami, vzhľadom na to, že nepôjde len o kus predraženej gumy, ale Apple jej dodá týmto spôsobom akúsi „prídavnú hodnotu“. Aj keď to bude stále len gumený náramok za 50$, už si ho budete môcť upravovať podľa seba. Každopádne nám je veľmi ľúto startupu, ktorý mal pomerne veľké ciele. Každopádne si myslíme, že chlapci predsa len niečo vymyslia aby daný nápad nebol úplne zbytočný!

Apple Watch Sport Band - svetapple.sk

Apple Watch Sport Band – svetapple.sk

Apple Watch Sport Band - svetapple.sk

Apple Watch Sport Band – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk