Nové dielce iPhonu 6!

0

Na internete sú v podstate každý deň správy, týkajúce sa pripravovaného iPhonu 6. Dnešok nie je výnimkou a autori webu macx.con zverejnili fotky, na ktorých môžme podľa nich vidieť flex kábel!

Flex kábel

Tento konkrétny flex kábel sa má nachádzať na spodku iPhonu 6 a spájať lightning konektor, 3,5 mm Jack a ďalšie komponenty nachádzajúce sa na spodnej časti zariadenia. Hneď na prvý pohľad je zrejmé, že sa tento flex kábel odlišuje od toho v iPhone 5S najmä veľkosťou. Mohlo by to potvrdiť len to, že zariadenie bude celkovo väčšie ako súčasná generácia iPhonu.

iPhone-6-audio-lightning-jack

Flex kábel – svetapple.sk

Výroba sa už začala

Pokiaľ je tento dielec naozaj originálny, môže nám potvrdiť len to, že sa výroba nové Jablkového smartfónu už zahájila. Potvrdilo by to teda správy z minulého týždňa. Zatiaľ nie je známe, či ide o iPhone 6 s 4,7″ alebo 5,5″ displejom. Očakáva sa však, že ide o tú menšiu variantu, keďže podľa posledných správ sa mala začať vyrábať práve dnes. Novinky by sme sa mali dočkať už v septembri tohto roka.

iPhone-6-audio-lightning-flex

Flex kábel – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk