Oplatí sa Apple tvoriť aplikácie pre Android?

0
aplikácie apple - titulná fotografia - svetapple.sk

Kedysi nemožné, dnes realita. Apple má svoju aplikáciu v konkurenčnom obchode operačného systému Android. Pre Google to nie je rovnaké ako u Apple, keďže portfólio Google aplikácií je pomerne široké.

Premiéra Apple aplikácie nebola zo strany užívateľov Androidu prívetivá. Aplikácia si vyslúžila až 30 000 negatívnych hodnotení a komentárov. Možno je to aj kvôli tomu, že užívatelia Androidu Apple nemusia a tak, aj v prípade, že aplikácia je užitočná, ju jednoducho nepríjmu. Move to iOS uľahčuje ľuďom prechod z Androidu na iPhone. Môžeme teda povedať, že Move to iOS je čierna ovca Google Play. Aby toho nebolo málo, Beats Pill+ je ďalšia nová Apple aplikácia v Google Play, ktorá slúži na ovládanie externého reproduktoru. Uvidíme, aký titul udelia androiďáci aplikácii určenú pre značku Beats.

mh842_av7

About The Author

Michal je autorom článkov nášho magazínu a taktiež ti pomáha riešiť tvoje problémy v správach na FB. Venuje sa nielen magazínu SvetApple, ale aj fotografovaniu s iPhonom či tvorbe pozadí a článkov o fotení.