Pozrite si oficiálne trailery k novému iPhonu!

0

Aj napriek tomu, že iPhone 6 bol predstavený len pred niekoľkými hodinami, internetom sa už šíria rôzne ohlasy a informácie. Nám sa podarilo nájsť na videoportáli YouTube oficiálne videá na Apple iPhone 6 a iPhone 6 Plus! 

Kontroverzný, väčší, skvelý

Toto sú podľa nás tri výstižné slová, ktoré nám prezrádzajú, aký vlastne nový iPhone 6 je. Kontroverzný je určite po stránke dizajnu, na ktorý si budeme pravdepodobne mnohí dlho zvykať, no myslíme si, že raz nastane ten zlom, kedy sa nám novinka naozaj začne páčiť. Druhou zaujímavosťou je výrazné navýšenie uhlopriečky displeja a to dokonca v dvoch variantoch. Apple pravdepodobne nemal na výber a kvôli záujmu na Blízkom Východe musel urobiť niečo, čo sa niektorým z nás taktiež nemusí páčiť. Skvelý, to si myslíme, že vystihuje každý iPhone v každom smere. Kto si ho totiž kúpi tak určite neoľutuje!
About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk