Samsung má 200 zamestnancov pre Apple produkty!

0
Samsung - svetapple.sk

Spoločnosť Samsung poznajú používatelia Apple ako spoločnosť, ktorá kopíruje ich milované produkty. Z časti to tak je, no skutočnosť je taká, že by sa tieto dve spoločnosti bez seba jednoducho nezaobišli. Prečo? Apple je obrovským zákazníkom a Samsung naopak výrobcom, čo znamená nutnú spoluprácu. Tá najnovšie priniesla aj  200 členný tým, ktorý v Samsungu údajne pracuje na produktoch Cupertinskeho konkurenta!

Samsung a Apple

Spojenie Samsung a Apple je pre mnohých nemožné vzhľadom na to, že sa v minulosti spoločnosti nemali príliš v láske a mnohé malé konflikty pretrvávajú aj dodnes. Každopádne podľa oboch spoločnosti sa ich vzťahy od súdneho uzmierenia výrazne zlepšili čo veľmi podporilo spoluprácu medzi nimi. Spoločnosť Samsung vraj dokonca zostavila 200 členný tím, ktorý sa má podieľať na vývoji Apple produktov.

Konkrétne má ísť o tím, ktorý sa zaoberá predovšetkým displejmi, ktoré Samsung vo veľkom Applu dodáva. Samsung však nie je jediná spoločnosť, ktorá má takýto tím. Niečo veľmi podobné sa vraj nachádza aj v spoločnosti LG, ktorá taktiež dodáva množstvo displejov pre spoločnosť Apple. Displeje od LG nachádzame napríklad aj v najnovších inteligentných hodinkách Apple Watch.

Samsung a Apple - svetapple.sk

Samsung a Apple – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk