Tajné laboratórium, v ktorom sa testovali Apple Watch!

0

Pokiaľ vás zaujímajú hodinky Apple Watch, určite vás bude zaujímať aj tajné laboratórium, v ktorom ich Jablková spoločnosť testovala. Pokiaľ by nebolo tohto miesta, hodinky by zrejme nikdy nemohli ponúkať také fitness funkcie ako ponúkajú. Nahliadnite spolu s nami do laboratórií Apple Watch!

Nevedeli čo testujú

Na to aby spoločnosť Apple mohla uviesť na trh nejaký produkt, ktorý môže merať fitness aktivitu, musel najprv prejsť hodinami a hodinami tvrdého testovania. Všetko to prebiehalo v tajnom laboratóriu, v ktorom dobrovoľníci zo spoločnosti Apple jednoducho cvičili. Áno, možno to na prvý pohľad vyzerá ako posilovňa ale nie je. Ide o naozajstné laboratórium. Dobrovoľníci dokonca zo začiatku nevedeli ani to, čo vlastne testujú. Na rukách síce mali náramky alebo nejaké iné zariadenia ale určite nie Apple Watch. Minimálne nie dovtedy, dokým ich spoločnosť Apple neodhalila svetu.

Laboratorium Apple Watch - svetapple.sk

Laboratorium Apple Watch – svetapple.sk

Zaujímavé je, že Apple vraj vystavalo aj špeciálnu klimatizovanú komoru, v ktorej mohli testovať to, ako sa budú hodinky správať, keď budú vystavené rozdielnym teplotám. Všetky tieto výskumy priniesli množstvo dát a údajov, na základe ktorých získalo Apple ešte lepšie a kvalitnejšie meranie funkcií, stabilnejší systém a množstvo ďalšieho.

Celú reportáž odvysielala včera televízia ABC News.

Laboratorium Apple Watch - svetapple.sk

Laboratorium Apple Watch – svetapple.sk

 Zdroj: 9to5mac.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk