V ČR je možné objednať si iPhone SE aj 9,7″ iPad Pro

0
iphoneSE-Česko-ipad-pro--titulná-fotografia---SvetApple

Počnúc dnešným dňom odštartovali na apple.com/cz objednávky iPhonu SE a dokonca aj 9.7 “iPadu Pro, o ktorom sme do tejto doby nemali žiadne informácie, kedy začnú predobjednávky alebo snáď samotný predaj. Ako sme ťa už informovali, predobjednávky začali aj u nás na Slovensku, ale tu si naň počkáme dlhšie. Preto ak niekoho známeho v ČR a chceš iPhone SE alebo  9.7” iPad Pro čo najskôr, určite čítaj tento článok! 

Ceny a dostupnosť iPhone SE

iPhone SE si môžeš predobjednať už za 12 990 Kč, čo je cca 479€, za čo dostaneš 16GB verziu. Za 64GB verziu zaplatíš 16 190 Kč, teda 598€. Pokiaľ si iPhone SE predobjednáš už teraz, dostaneš ho medzi 5. a 7. aprílom, teda už o týždeň, opäť ale pripomínam, že len v ČR.

Tieto ceny sú približne rovnaké, ako pri predobjednávaní na SVK ako sme ťa informovali v článku: Na Slovensku je možné si predobjednať iPhone SE! Rozdiel je teda len v doručení, pričom na Slovenku dátum doručenia ešte nie je známy…

iPhone SE ceny - SvetApple.sk

Ceny a dostupnosť iPadu Pro

Čo sa týka 9,7″ iPadu Pro, ten už možno na českých stránkach tiež predobjednať a dokonca ho obdržíš o deň skôr, teda za predpokladu, že si ho predobjednáš už dnes. Apple tvrdí, že iPad budete mať doma medzi 4. a 6. aprílom, čo je medzi pondelkom a stredou. Ceny štartujú na 18 790 Kč (cca 694€) za základnú 32GB Wi-Fi verziu a končia na 32 390 Kč (cca 1196€) za 256GB verziu s Wi-Fi + Cellular.

iPad Pro ceny - SvetApple.sk

Reselleri

Zaujímavé je, že Apple Premium Reselleri stále ponúkajú starý iPhone 5s a o novom iPhonu SE nemajú na svojich stránkach ani zmienku. Je pravdepodobné, že predaj u Resellerov začne až počas budúceho týždňa, kedy odštartuje oficiálny predaj iPhonu i iPadu.

Zatiaľ je teda jediný Apple, kde si môžeš nový iPhone SE a 9,7″ iPad Pro teraz objednať v Českej republike, alebo naopak, na Slovensku sú to práve reselleri u ktorých je možné zariadenia predobjednať.

About The Author

Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak a víkendové seriály, jablkovú bublaninu a pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo nám chceš poslať pozadie, neváhaj a pokojne ma kontaktuj na mail dominik.bullo@svetapple.sk