Vodotesné púzdro pre Apple Watch!

0
Epik-svetapple.sk

Hodinky Apple Watch boli odhalené ešte počas septembra minulého roka, kedy ich spoločnosť uviedla spolu s iPhonom 6. Ich predaj sa však začne až v priebehu tohto roka, čo znamená, že ešte sme sa o nich nedozvedeli úplne všetky informácie. Podľa Tima Cooka sú dostatočne vodotesné, aby ste sa s nimi mohli osprchovať. Čo všetko však zvládnu, sa dozvieme až na keynote 9. marca. Každopádne, predaj hodiniek ešte ani zďaleka nezačal a už tu máme na ne vodotesný kryt!

Vodotesné púzdro!

Spoločnosť Luna Tik predstavila úplne nový vodotesný kit určený pre prvé inteligentné hodinky spoločnosti Apple. Vzhľadom na to, že  budú vodotesné len do istej miery, čo s vysokou pravdepodobnosťou znamená: žiadne plávanie ani dlhšie kúpele, rozhodla sa vyvinúť jednoduchý kit vďaka ktorému si môžte všetky tieto aktivity užiť spolu s Apple Watch na ruke.

V prípade plavcov alebo iných „vodných“ športovcov by dokonca mohli slúžiť aj na meranie telesných funkcií, vďaka čomu by ste mali po ruke všetky potrebné údaje. Je tu však jeden problém. Tým problémom je iPhone a ten musí byť vždy nablízku, ináč sú vraj hodinky nepoužiteľné. To znamená, že buď si aj na ten kúpite vodotesný kryt alebo dáte dole hodinky. Každopádne, zatiaľ ani my presne nevieme, ako to celé bude fungovať. Práve preto sa nechajme prekvapiť tým, čo nám ukáže Apple!

Špeciálny kit pre Apple Watch - svetapple.sk

Špeciálny kit pre Apple Watch – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk