3 zaujímavé nové aplikácie v App Store

0
App-Store-Svetapple.sk

Opäť ti prinášame pár aplikácii, ktoré sú teraz nové na App Store. V tomto článku ti ukážeme zopár takýchto aplikácií, ktoré však nemusia byť zdarma. Aplikácia sú to skutočne rôzneho druhu a plnia rozličné funkcie. Poďme sa teda na ne pozrieť.

1. Blockers Spy for Instagram

Blockers Spy for Instagram je veľmi zaujímavá aplikácia. Ak sa tvoj život točí okolo sociálnych sietí a je pre teba veľmi dôležité koľko zdielaní, lajkov alebo followerov budeš mať, tak s touto aplikáciou môžeš mať všetko, čo sa týka Instagramu stále pod kontrolou.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Blockers Spy for Instagram – tracking tool for IG blockers, unfollowers and new followers – Fraoula

Cena aplikácie: Zadarmo

2. Free Music Player

Ak ťa už omrzel prehrávač hudby, ktorý je zakomponovaný do tvojho iOS zariadenia a v podstate aj do každého iOS zariadenia a hľadáš zaň náhradu, tak by ste si rozhodne mali vyskúšať túto skvelú aplikáciu.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Free Music Player – Manage Your Playlist – Huu Thuan

Cena aplikácie: Zadarmo

3. Effegram

Zaujímavá fotoaplikácia, ktorú využiješ ak často uploaduješ fotografie na rôzne sociálne siete. Pomocou tejto aplikácie si budeš môcť upraviť fotky tak aby boli pripravené na zverejnenie do celého sveta.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Effegram – After Effects Photo+ for Social Network – Tran Duy

Cena aplikácie: 0.99€

 

 

 

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk