3 zaujímavé nové aplikácie v App Store

0
App-Store-Svetapple.sk

Opäť ti prinášame pár aplikácií, ktoré sú teraz nové na App Store. V tomto článku ukážeme zopár aplikácií, ktoré však nemusia byť zdarma. Aplikácia sú to skutočne rôzneho druhu a plnia rozličné funkcie. Poďme sa na ne teda  pozrieť.

1. SlevomatPartner

Ak často a rád  využívaš Slevomat, tak ti určite urobí radosť nová aplikácia SlevomatPartner. Jedná sa o partnerskú aplikáciu, ktorá slúži na uplatnenie voucherov a prevedenie rezervácie. Značne zrýchľuje a zjednodušuje obsluhu zákazníkov, ktorí u teba chcú uplatniť zakúpený voucher. Okamžite zistíš pomocou tejto aplikácie, či sú vouchery platné. Ďalej ti aplikácia umožní kontrolovať všetky rezervácie.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: SlevomatPartner – Slevomat.cz, s.r.o.

Cena aplikácie: Zadarmo

2. Shopping Plan

Shopping Plan je krásnym a zábavným nákupným pomocníkom. Aplikácia je veľmi jednoduchá a prehľadná, máš možnosť ku svojim zoznamom pripojiť fotografie produktov, ktoré si chceš kúpiť a tiež si môžeš vytvárať vlastné fotografie. Ďalej aplikácia umožňuje vytváranie vlastných kategórií, ktoré môžeš farebne odlíšiť.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Shopping Plan – Alexei Zaitsev

Cena aplikácie: Zadarmo

3. Notipush

Notipush je aplikácia, ktorá je zameraná na oznamovanie zaznamenaných udalostí či úloh. Medzi hlavné funkcie patrí: vytváranie plánovaných pripomienok, posielanie a prijímanie pripomienok medzi priateľmi, ktorí majú tiež túto aplikáciu.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Notipush – MindIT

Cena aplikácie: Zadarmo

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk