Assassin’s Creed: Pirates je Zadarmo v iTunes AppStore!

0

Ubisoft, spoločnosť stojaca za mega úspešným Assassin’s Creed dnes potešila svojich iOS fanúšikov po celom svete! Práve iOS verziu svojej hry, Assassin’s Creed: Pirates ponúka zadarmo v iTunes AppStore.

Zadarmo

Táto štedrosť však nie je trvalá, ide len o dočasnú akciu. Normálne hra stojí 5,99 € čím sa radí medzi tie drahšie tituly. V hre sa dostanete do Karibiku, kde budete mať vlastnú loď, na ktorej postupne budujete svoju flotilu. S tou neskôr  ovládnete Karibské more spolu s priľahlými ostrovmi. V hre nájdeme aj In-App nákupy, vďaka ktorým nakupujete kolekcie mincí v príslušných hodnotách. Celkovo ju autori odporúčajú hrať na iPhone 5 a novších zariadeniach od neho. Inak údajne neponúkne skvelý zážitok z hrania. Tak isto ju nenainštalujete na starší operačný systém ako iOS 7.0! Pokiaľ máte o hru záujem, má 886 Mb a môžte si ju stiahnuť priamo tu.

Assassins-Creed-4-Black-Flag-hello-there

Po grafickej stránke patrí hra skôr k vyššiemu priemeru – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk