Mafia III, pozrime sa do mesta!

0
Mafia III - svetapple.sk

Mafia III je určite jedna z najočakávanejších hier tohto roka. Prvý a druhý diel zožali celosvetový úspech a tak je na rade Mafia III, na ktorú čakáme už 6 dlhých rokov. Nová hra sa nám stále viac a viac odkrýva a ukazuje nám, že to bude stáť ozaj za to. Dnes sa objavilo video s českými titulkami, ktoré nám predstavuje 10 jednotlivých častí mesta New Bordeaux. Ako sa tak zdá, vyzerá to na fantastický herný zážitok!

Mafia III

Mafia je herná séria, ktorá je v našich srdciach už dlhých 14 rokov. Prvý diel bol obrovský úspech českých vývojárov a jej úspech sa tiahne až dodnes. Hoci sa za túto dlhú dobu objavuje len tretí diel, bude to obrovský hit. Sme si takmer istí, že chlapci opäť ukážu, ako má vyzerať moderná hra súčasnosti. Nejde totižto len o dejovú líniu, v ktorej má Mafia neskutočný potenciál, nakoľko je plná podrazov, vrážd a krádeží. Ide aj o prostredie, v ktorej budeme hru hrať.

Všetko sa to bude odohrávať v meste New Bordeaux, ktoré je plné dobových automobilov. Tie síce nenesú oficiálne licencie, no je viac ako jasné, že ide o podobné automobily, ako jazdili v dobe, v ktorej sa hra odohráva. Ulice mesta sú plné života a všetky skrývajú rôzne tajomstvá. Mesto je rozložené celkovo do 10 štvrtí a každá z týchto štvrtí je niečim špecifická, má vlastnú kultúru, obyvateľstvo, a hlavne výzor. Ako hráč teda budeš prechádzať rôznymi prostrediami a o tom, že to vyzerá fakt dobre snáď ani netreba diskutovať.

Tešíme sa

Po grafickej stránke to vyzerá byť veľmi dobre zvládnuté. Síce to asi nebude grafika, z ktorej by nám padla sánka, určite bude na vyššej úrovni ako už dosť dobré GTA V. To znamená, že sa máme na čo tešiť aj v tomto smere. Celá hra sa postupne časovo posúva, momentálne sme v 60. tych rokoch minulého storočia. Úspech Mafie III je jasný. Hoci hra ešte nevyšla, už teraz to vyzerá na fantastický herný trhák, ktorý si budeme užívať plnými dúškami. Po 6 rokoch príde konečne pokračovanie úspešného herného titulu, na ktorom nejeden z nás vyrastal. Síce nevieme, či príde ja český dabing, no to je vlastne jedno.

Možno sa už treba zmieriť s tým, že Mafia nie je česká hra tak ako kedysi. Síce na nej pracujú aj českí inžinieri, na vývoj hry nemajú až taký vplyv. Nevadí, aj tak to bude super. Oficiálne bude predstavená už 7. októbra, teda v podstate za niečo vyše mesiac.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk