Instagram si pre nás pripravil zopár noviniek

0
instagram-Svetapple.sk

V dnešnej dobe má aplikáciu Instagram v telefóne snáď každý. Iba táto jedna aplikácia dokáže pomerne pekné úpravy fotografií, ktoré navyše môžete ihneď zdieľať, či posielať vašim priateľom alebo celému svetu a ukázať im napríklad, kde a na akých skvelých miestach ste boli a čo úžasné ste tam zažívali. Teraz si pre nás Instagram pripravil zas niečo nové. Pozrite sa s nami, čo to je.

Čo je nové v Instagrame?

Instagram ale opäť aktualizoval svoju škálu mnohých filtrov, takže sa jeho výbava ešte zlepšila. Aplikácia navyše podporuje vkladanie emotikonov do hashtag. Nové filtre si nesú tieto názvy Lark, Reyes a Juno. Tieto filtre sú zamerané prevažne pre vonkajšie fotografie. Instragram tím ale sľúbil, že filtre sa budú postupne aktualizovať, takže je pravdepodobné, že sa pri nich celá aplikácie nezastaví a my sa môžme tešiť na ďalšie nové, lepšie filtre. Uvidíme čo si teda pre nás Instargram ešte pripraví.

Zdroj: 9to5mac.com


 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk