Modern Combat 5 bude vyžadovať stále pripojenie na internet!

0
Modern Combat 5: Blackout - svetapple.sk

Najnovšie správy hovoria, že jeden z najočakávanejších tohtoročných titulov pre mobilné zariadenia, Modern Combat 5: Blackout  nebude možné hrať bez stáleho pripojenia na internet!

Stále internetové pripojenie

Určite nám dáte za pravdu, keď povieme, že je to jednoducho hlúposť. Je pochopiteľné, že spoločnosť ako Gameloft chce mať pod kontrolou celý váš postup v hre. Samozrejme, že hra ponúkne aj multiplayer ale stále internetové pripojenie bude potrebné aj počas bežného singleplayeru. Očividne tvorcom nehovorí nič pojem šetrenie dát či to, že nie stále máme zabezpečený prístup na Wi-Fi. Jeden z dôvodov by však mohol byť aj JailBreak. Aj napriek tomu, že heckulo už nie je dlhodobo jeho súčasťou, stále existujú aplikácie, cez  ktoré nám umožňujú sťahovať platené aplikácie zadarmo. V tomto smere by dávalo zmysel, že spoločnosť Gameloft si chce akosi overiť či si používateľ hru riadne zakúpil alebo ju len stiahol a tým by mu automaticky zamedzila prístup k hre.

Modern-Combat-5-4

Pripravovaný titul ponúkne skvelú grafiku! – svetapple.sk

zdroj:toucharcade.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk