Popcorn Time prichádza na iPhone bez nutnosti mať jailbreak

0
popcorn-time-svetapple.sk

Streamovacia služba Popcorn Time si za celkom krátky čas získala veľmi veľkú popularitu. Prečo? Pretože vám umožní sledovať aj tie najnovšie filmy vo Full HD rozlíšení, s titulkami a to všetko úplne zadarmo. Má to však jeden háčik a to ten, že obľúbená služba je v skutočnosti skvelo kamuflovaný torrentový klient a ako už zrejme viete, zdieľanie chráneného obsahu takouto cestou je nelegálne. Apple si je samozrejme vedomé toho, že ide o nelegálny spôsob sledovania filmov a preto bolo jasné, že spoločnosť nikdy nepustí aplikáciu Popcorn Time do App Storu. Výsledok? Aplikácia sa objavila len v Cydii.

Ale ani Jaibreak už nieje podmienkou

Tvorcom sa podarilo obísť obmedzenie Applu a tak si môžete nainštalovať aplikáciu do svojho zariadenia aj vy, bez nutnosti mať jailbreak. Programátori sa navyše postarali o to, že nová verzia Popcorn Time pre iOS tiež obsahuje podporu streamovania filmov do Apple TV a Chromecastu. Nakoniec obsahuje vstavanú VPN, vďaka čomu sú užívatelia anonymizovaní. V súčasnosti je možné nainštalovať službu len cez Windows. Musíte si totiž stiahnuť aplikáciu pre Windows (a v nasledujúcich týždňoch aj pre Mac), pripojiť iPhone k počítaču cez USB kábel a riadiť sa inštrukciami na obrazovke. Nakoniec len dodáme, že tento spôsob sledovania filmov je nelegálny a neberieme zodpovednosť za prípadné problémy a škody.

Zdroj:9to5mac

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk