Poznáme dátum vydania a cenu Modern Combat 5.

0
Modern Combat 5: Blackout - svetapple.sk

A je to tu. Takmer po roku čakania nám autori z Gameloftu konečne prezradili dátum vydania a cenu jedenej z najočakávanejších hier pre mobilné zariadenia Modern Combat 5!

Už za dva týždne!

Modern Combat 5: Blackout vyjde už za dva týždne alebo lepšie povedané, 24.júla. Hra bude dostupná zatiaľ len na iOS a Android zariadeniach. Pre Windows Phone vyjde neskôr. Cena bude rovnako ako pri štvrtom dieli 5,99 €. Skvelou správou však je, že ide o konečnú sumu, pretože hra neobsahuje nijaké In-App nákupy. Za 5,99 € teda dostanete hru s plným obsahom. Jediná vec, ktorá zrejme nepoteší je to, že hra bude potrebovať stále pripojenie na internet. A tak majitelia iPodov Touch či iPadov (Wi-Fi) nebudú môcť hrať hru, pokiaľ nebude dostupné bezdrôtové pripojenie!

Modern-Combat-5-Lobby-620x372

Modern Combat 5: Blackout – svetapple.sk

zdroj:toucharcade.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk