Run Bird Run: Skvelá hra na dlhé chvíle

0
run bird run-Svetapple.sk

Poznáte to, keď sa nudíte v škole na hodine alebo sedíte v autobuse a chcete si len nejakým spôsobom skrátiť túto dlhú chvíľu. Ak si skúsite stiahnuť hru Run Bird Run, zaručujeme vám že táto hra vás bude baviť a s ňou sa už v takýchto chvíľach nebudete nudiť. 

O hre

Hra Run Bird Run je veľmi jednoduchá hra na pochopenie. Ak nás čítate pravidelne, tak si určite všimnete, že táto hra sa veľmi podobá na hru Dont Touch The Spikes. Hra je veľmi podobná, len v hre Run Bird Run sa musíte vyhýbať bedniam, ktoré na vás padajú a bránia vám vo vašom ďalšom postupe. Taktiež ako pri hre Dont Touch The Spikes, je vašou úlohou zbierať cukríky, za ktoré si budete môcť kupovať ďalších vtáčikov alebo prekonávať svoje rekordy s priateľmi. Každý deň vám bude hra ponúkať spin, ktorý vám tiež dá buď nového vtáčika alebo cukríky. Run Bird Run sa líši len tým, že hra vám neponúka toľko herných módov ako Dont Touch The Spikes. Ďalšia vec, ktorá je iná v tejto hre je to, že si môžte dokupovať za cukríky, ktoré ste už nachytali, nové pozadia do vašej hry. Ak sa vám teda hra zapáčila tak ako nám stiahnite si ju a vyskúšajte, čo ďalšie vám táto hra ešte ponúka.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Run Bird Run – Ketchapp

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk