Skype pre Mac sa naučil po slovensky a česky!

0
Skype - svetapple.sk

Microsoft pracuje na všetkých svojich aplikáciach a momentálne pripravuje veľké zmeny. Jeho Skype pre Mac, ktorý doposiaľ nebol dostupný v slovenskom ale ani českom jazyku dostal úplne novú aktualizáciu, ktorá okrem týchto dvoch jazykov pridáva aj 10 ďalších!

Microsoft rozširuje jazyky

Spoločnosť Microsoft sa rozhodla, že do Skypu pre počítače Mac prinesie podporu nových 12 jazykov, medzi ktorými je aj čeština či slovenčina. Aktualizácia má kódové označenie 7.5 a vďaka novým možnostiam už nebude jazyková bariéra v mnohých krajinách problém. Práve angličtina mohla robiť niektorým, predovšetkým starším používateľom, problém (napríklad dôchodcom, ktorý sa chceli naživo vidieť so svojimi blízkymi) a tak Microsoft svoj Skype obohatil o nové jazyky, ktorými sú čeština, slovenčina, hindčina, turečtina, ukrajinčina, maďarčina, rumunčina, indonézčina, katalánčina, chorvátčina, vietnamčina, thajčtina a malajzčtina.

Skype for Mac - svetapple

Skype for Mac – svetapple

Ešte niečo!

Výsledkom tejto aktualizácie však nebolo len pridanie 12 jazykov, pre naše a okolité štáty. Microsoftu sa úspešne podarilo znížiť nároky na procesorový čas, čím počas telefonovania, keď máte aplikáciu v pozadí, kladie omnoho nižšie nároky na výkon počítača, ako by kládla obvykle. Okrem iného však opravuje aj rýchlosť načítavania a samozrejme niektoré chyby, spojené napríklad s prihlasovaním do Skypu, kedy mohli mať niektorí používatelia problém s tým, že im program ukazoval kolonku „neplatný používateľ“. Skype pre Mac je samozrejme dostupný zdarma, ako aj nová aktualizácia a pokiaľ si ju chcete nainštalovať, stačí zájsť do Mac App Store, kde vám aktualizácia vyskočí!

Skype na Apple Watch - svetapple.sk

Skype na Apple Watch – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk