Externý reproduktor? Na čo? Veď máš iPhone!

0

Tento článok venujem veľmi príjemnému prekvapeniu, ktorého som sa dočkal pri novom iPhone 6 Plus. Doteraz som vlastnil viacmenej všetky generácie jablkového iPhonu a dokonca aj zopár iPadov, no ani jeden nehral dostatočne silno na to, aby som mohol kamarátom v reštaurácii pustiť najnovšie video s tým, že by počuli zvuk, ktorý dané video zachytáva. Pri modeli 6 Plus musím  hlasitosť ešte zoslabovať!

iPhone 6 Plus hrá naozaj nahlas a kvalitne!

Tento test sa bude týkať len najväčšieho iPhonu v histórií a to konkrétne modelu 6 Plus. Doposiaľ som nikdy nahlas hudbu nepúšťal a v hlučnejšom prostredí som volil radšej sluchadlá, pretože reproduktor jednoducho nedokázal prehlušiť okolité zvuky. Pri súčasnom modeli je to však úplne iné. Apple jednoducho podstatne vylepšilo reproduktor, ktorý hrá teraz tak dobre a nahlas ako ešte nikdy predtým. Dokonca sa mi podarilo prehlušiť aj iPad mini s retina displejom, ktorý ponúka stereo.

Hrá jednoducho kvalitne a to sa nedá uprieť. Som až prekvapený, že reproduktor prešiel takouto evolúciou bez toho, aby to Apple niekde počas svojej Keynote prezentovalo! Bežne som si napríklad zvykol púšťať hudbu priamo z PC popri práci, no dnes už len napojím iPhone na nabíjačku a počúvam svoje obľúbené playlisty! Za reproduktor teda palec hore Apple!

Reproduktor v novom iPhone 6 Plus je vynikajúci! - svetapple.sk

Reproduktor v novom iPhone 6 Plus je vynikajúci! – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk