iOS 11 príde 19.septembra!

2

Všetci sme na túto chvíľu čakali ale paradoxne sme sa jej nedočkali. Mysleli sme si, že iOS 11 bude k dispozícii tesne po skončení Keynote, podobne to tak bolo aj v minulosti ale Apple porušilo nepísanú tradíciu a operačný systém sprístupní až 19. septebra, teda zhruba týždeň po samotnej konferencií. 

iOS 11 – 19.9.2017

Nový iOS 11 bude oficiálne dostupný až 19. septembra. Hoci dnes už môžu inštalovať vývojári takzvanú „Golden Master verziu“ my sa na novinku budeme musieť ešte chvíľu počkať. Nevadí, čakali sme už v podstate tri mesiace a tak týždeň navyše nás určite nezabije. Apple to robí najmä kvôli tomu aby vývojári keď tak vychytali všetky možné posledné chybyky, ktoré iOS 11 nesie so sebou. Následne ich teoreticky samotné Apple ešte môže opraviť v rýchlom update. Druhý dôvod je obrovský záujem. Apple musí pripraviť servery.

Pre tých, ktorí sa tešia aj an aktualizácie svojich MacBookov, MacOS High Sierra bude k dispozícií až 25. septembra. Akonáhle systémy vyjdu, budeme ťa samozrejme informovať. Tak čo tešíš sa? Nainštaluješ si ich?

iOS 11 - svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk