iPhone 6 Plus prežil zoskok z lietadla!

0

Už dosť bolo spochybňovania kvality nového iPhonu v ohýbaní. Poďme radšej na poriadny test, ktorý preverí zdatnosť každého zariadenia a prezradí nám, či je kvalitné alebo nie. Zabudnite na trápne crash testy, ktoré poukazujú na to, či iPhone prežije pád z jedného metra. Chlapci z Ratedrr totiž nový, veľký iPhone zhodili priamo z lietadla!

Prežil

Je to v podstate neuveriteľné, ale iPhone aj po páde z niekoľko kilometrovej výšky stále fungoval. Dopadol na hlinený povrch, ktorého značnú časť tvorili kamene. Po tom, čo sa chlapcom z Ratedrr podarilo iPhone 6 Plus vystopovať, naskytol sa im naozaj zaujímavý pohľad. Po páde si totiž zariadenie vytvorilo malý koridor v hline s kameňmi, čo len potvrdilo to, že to bol tvrdý pád!. Ako však zariadenie dopadlo? No, nezaobišlo sa bez rozbitého sklíčka, čo je však celkom pochopiteľné, keďže padalo z obrovskej výšky a dopadlo práve naň. Prekvapenie nastalo, keď sa ho chlapcom podarilo zapnúť a normálne používať (aj napriek prasknutému sklíčku).

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk