iPhone 6S dostal novú reklamu na Live Photos

0

Spoločnosť Apple dnes predstavila úplne novú reklamu, ktorá propaguje iPhone 6S a konkrétne jeho funkciu Live Photos. Ide vlastne o špeciálnu fotografiu, ktorá okrem zachyteného snímku zachytí aj všetko, čo sa dialo po ňom a zároveň zvuk. Vznikne z toho teda taký „gif“, ktorý trvá tri sekundy a zaberie približne raz toľko pamäte ako samotná snímka. Apple sa samozrejme novú funkciu snaží spropagovať. Pozri si reklamu!

Live Photos

iPhone 6S priniesol novú funkciu Live Photos, ktorá je vlastne takým vylepšením fotografie. Nejde totižto len o fotku ako takú, ale autor zachytí aj pocity či emócie, ktoré pri nej vznikali. Celé je to veľmi jednoduché a Apple potrebuje túto funkciu spropagovať. Nová 16 sekundová reklama tento účel dokonalo spĺňa!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk