iPhone vs. žehlička, ako dopadne tento súboj?

0

Vždy kreatívny likvidátor TechRax dnes pridal ďalšie video, v ktorom pomerne zaujímavým spôsobom zničí displej na iPhone 6. Najprv ho jemne požehlí a neskôr iPhone totálne rozbije kladivom. A prečo? No predsa pre virálnu zábavu. Na podobnom videu síce minie na iPhone nejakých 600$, no zarobí niekoľkonásobne viac!

iPhone vs. žehlička

Ak si správna gazdinka alebo gazda, ktorý si sám žehlí oblečenie, pravdepodobne sa ti niekedy stane, že ti pod žehličkou niečo zhorí. Poväčšine to samozrejme býva oblečenie ale ak máš šťastie, môžeš si položiť na dosku aj svoj iPhone a neuvedomiť si, že na nej je, keď naň položíš žehličku. Samozrejme, pokiaľ si to okamžite uvedomíš, telefónu by sa nemalo nič stať. Ak na ňom ale žehličku podržíš o čosi dlhšie, známky opotrebovania sa ukážu.

Na displeji uvidíš mierne zažltnutie a v rizikovom prípade ti až môže vypovedať službu. Pokiaľ ho budeš chcieť opraviť, zaplatíš približne 180€, čo nie je najmenej. Ak si povieš, že iPhone už nikdy viac, môžeš ho rovno zničiť kladivom tak ako TechRax na konci videa. Pozri si ako iPhone dopadne v jeho „teste“.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk