Nové iPhony sú omnoho vodotesnejšie ako tie súčasné!

0
Fake iPhone 6 - svetapple.sk

Téma vodeodolnosť a Apple je otvorená už nejaký ten piatok. Konkurencia už predsa len svoje smartfóny vyrába tak, aby dokázali splniť isté normy a mohli byť vodotesné. Apple však svoj nový iPhone opäť nezabezpečila proti vode. Teda aspoň sa o tom hovorí! iFixit totiž tvrdí niečo iné!

Tesnenie

Určite sa teraz pýtate ako môžme tvrdiť, že nový iPhone je vodotesný, keďže to nebolo samotnou Jablkovou spoločnosťou spomenuté na keynote ani jeden jediný raz. Podľa všetkého ani nie je, len sa v Coupertine rozhodli, že odolnosť proti vode posunú o level vyššie. O iFixit  je známe, že všetky Jablkové produkty rozoberie v deň začiatku predaja a prezradí nám, čo je v nich nové a čo naopak zdedili od predchodcu zo stránky hardware. Tento rok samozrejme nebol výnimkou a rukami iFixitu prešiel jeden zlatý iPhone 6 Plus. Zistili, že bude pravdepodobne omnoho lepšie odolávať vode, ako jeho predchodca. Apple totiž do všetkých tlačidiel pridal z vnútornej strany aj gumu. To, či je nový iPhone odolný voči vode, sa teda dozvieme až v najbližších dňoch. Je však možné, že vododtesnosť sa bude týkať len väčšej 5.5″ verzie, keďže  iFixit rozobral len tú!

704x528xiPhone-6-water-gasket

Tesnenie – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk