Predný panel iPhonu 6 opäť na fotkách!

0

Už čoskoro nám Apple predstaví jeho najlepší smartfón vôbec. Vzhľadom na to, že sa toto uvedenie čoraz viac blíži, objavujú sa kvantá fotiek údajných uniknutých dielov. Dnes sa pozrieme na predný 4,7″ panel.

Detaily

Nové fotky len potvrdzujú posledné špekulácie, ktoré sa okolo smartfónu objavili. Na fotkách nájdeme kompletný 4,7″ displej, integrovaný priamo v sklíčku. Novinkou sú napríklad po rohoch zaoblené hrany, ktoré by mali plynulo prechádzať do hliníkového šasi zariadenia. Ďalšia zmena, ktorú môžme vďaka fotografiám vidieť, je napríklad nová poloha prednej FaceTime kamery, ktorá je po novom na ľavej strane od slúchadla. Nový iPhone nám Apple predstaví opäť v dvoch farebných prevedeniach. Z prednej strany nájdeme len bielu a čiernu. Na hliníkovej zadnej strane sa opäť objaví okrem klasických dvoch farieb aj zlatá (champagne-gold).

iphone6_appleclub_white-800x497

Na fotografiách údajný predný panel pripravovaného iPhonu 6 – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk