Sťahuj 16 tapiet z iOS 9!

0

Len včera na svetlo sveta prišla v poradí už 5. beta verzia určená pre vývojárov a 3. beta verzia určená pre verejnosť mobilného operačného systému iOS 9. Novinka si so sebou priniesla hneď niekoľko väčších zmien ale taktiež niečo, čo nám doteraz tak trochu chýbalo. iOS 9 v doterajších verziách obsahovalo len jednu jedinú tapetu (áno tú vlnu). Aj nám bolo trochu divné, že Apple nepridalo viac pozadí, avšak teraz sa celá záhada vyriešila. Spoločnosť pridala do posledných beta verzií aj nové tapety, ktoré si môžeš stiahnuť aj ty!  

Sťahuj 16 nových tapiet z iOS 9 beta 5

Nové tapety v iOS 9 pribudli pomerne neskoro, no aj napriek dlhšiemu čakaniu ich tu nakoniec máme. Žiaľ pribudlo ich až 16 a tak muselo niekoľko pekných pozadí z predošlého iOS 8 zo zariadenia zmiznúť.

1501234567891011121314

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk