Uvidíme iPhone 6 už v pondelok ?

0

Jedna z najočakávanejších noviniek iPhone 6 sa objavila na videu priamo v hale kde sa bude v pondelok konať konferencia WWDC.

Ovjavilo sa video s fotkami pripravovaného iPhonu 6!

Čoraz viac sa približujeme k WWDC 2014 kde by mal byť predstavený iOS 8, Nové Macbooky a operačný systém OSX 10.10. Teraz sa však objavilo video, na ktorom je zachytený test projektorov priamo v Moscone centre. Nejde však o len tak obyčajný test s hocijakými obrázkami. Na plátne sú premietané fotky pripravovaného iPhonu 6! Ide presne o ten iPhone aký poznáme z množstva doterajších únikov, takže zásadné zmeny sa nekonajú.

Prečo však premietali tajné fotky priamo na plátno ? Kedže poznáme Apple, vieme že si dá záležať naozaj na každom detaile, takže na tom v podstate nieje nič zvláštne.

570x320xmoscone_test_iphone6_3.jpg.pagespeed.ic_.HOLvAzopaCTranche-iPhone-6

 

Prečo by však Apple predstavilo iPhone mimo klasického „Lineupu“

Jediná vec mi tu však nesedí. Apple doteraz predstavilo mimo klasického Lineupu len jeden produkt. Bol to iPad 3.generácie s retina displejom v roku 2012. Teraz sa však pýtam prečo by mal Apple predstaviť iPhone predčasne? Možno je v tom niečo podobné ako pri Samsungu Galaxy S5, kde síce novinka vyšla a zožala obrovský úspech no tá najvýkonnejšia prémiová verzia sa údajne ešte len pripravuje a teda je možné že Apple predstaví  v pondelok iPhone so 4,7″ displejom a neskôr v septembri vyjde ešte jeho výkonnejšia verzia s 5,5″ displejom!

 

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk